Hoewel het weer prima was, was de sfeer op het veld in Ugchelen minder zonnig. In de kleedkamer werd er gehamerd op het aangaan van duels, kort op je man zitten en flink doorstappen op de bal. Helaas was daar de eerste helft weinig van te zien. De speelsters van Albatros waren snel en braken 2 keer zo door de verdediging heen en brachten zo vrij eenvoudig de 2-0 op net scorebord.
Daarnaast kwam er nog een corner waarbij de bal heel zachtjes het doel inrolde. Tot slot nog een penalty na hands. Aan het eind van de eerste helft kwamen we gelukkig ook nog een paar keer op de helft van de tegenstander, maar dit leidde helaas niet tot doelpunten. Ruststand 4-0.
In de rust was het dan ook heel stil. Totdat trainer Arnold de stilte doorbrak en ons nogmaals uitlegde waar het mis ging. Met de kopjes omhoog gingen de Dames de tweede helft in. Hierin werd stukken beter gespeeld. Helaas nog 1 doelpunt tegen, waardoor de eindstand 5-0 werd.
Aankomende dinsdag en donderdag wordt er weer verder getraind, in de hoop op betere resultaten.
Op naar volgende week, wanneer we thuis tegen VIOS spelen. Komt u ons ook aanmoedigen om half 3?