Elspeet JO19-1

Selectie

geenfoto.png Spelers: , Tijs Elbertsen
, Sem Evers
, Michel van de Hoek
, Bram Smit
, Harm Smit
, Daan van Middendorp
, Thom Bleijenberg

Sponsoren

Image
Image

Competitie - 3e klasse 07

Maandag 25 oktober 2021
Aanvang Wedstrijd Type
19:00OVC '85 JO19-4 - OVC '85 JO19-3Be
Dinsdag 26 oktober 2021
Aanvang Wedstrijd Type
18:30Rood-Wit '58 JO19-1 - AGOVV JO19-2Co
19:30Lienden JO19-1 - sv DFS JO19-1Be
Woensdag 27 oktober 2021
Aanvang Wedstrijd Type
18:30Hierden JO19-2 - VVOP JO19-2 ZABe
19:00WSV JO19-2 - Excelsior '31 JO19-4Be
Donderdag 28 oktober 2021
Aanvang Wedstrijd Type
19:00DKB JO19-1 - USV JO19-1Be
Zaterdag 30 oktober 2021
Aanvang Wedstrijd Type
10:30AGOVV JO19-2 - DVS'33 Ermelo JO19-2Co
12:00Elspeet JO19-1 - Lelystad '67 JO19-2Co
12:00DSV '61 JO19-1 - Victoria Boys JO19-2Co
14:30Rood-Wit '58 JO19-1 - Robur et Velocitas JO19-2Co
15:00Unicum JO19-2 - Hoevelaken JO19-2Co
15:30Robur et Velocitas JO19-3 - VVOP JO19-2 ZACo
Maandag 01 november 2021
Aanvang Wedstrijd Type
18:30Hatto Heim JO19-2 - ZAC JO19-4Be
Zaterdag 06 november 2021
Aanvang Wedstrijd Type
10:30DVS'33 Ermelo JO19-2 - Unicum JO19-2Co
11:30Victoria Boys JO19-2 - Robur et Velocitas JO19-3Co
12:00VVOP JO19-2 ZA - AGOVV JO19-2Co
12:45Lelystad '67 JO19-2 - DSV '61 JO19-1Co
13:00Hoevelaken JO19-2 - Rood-Wit '58 JO19-1Co
15:30Robur et Velocitas JO19-2 - Elspeet JO19-1Co
Zaterdag 13 november 2021
Aanvang Wedstrijd Type
12:00Elspeet JO19-1 - Victoria Boys JO19-2Co
12:00DSV '61 JO19-1 - AGOVV JO19-2Co
12:30Lelystad '67 JO19-2 - Robur et Velocitas JO19-3Co
Zaterdag 20 november 2021
Aanvang Wedstrijd Type
10:30DVS'33 Ermelo JO19-2 - Victoria Boys JO19-2Co
11:30AGOVV JO19-2 - Lelystad '67 JO19-2Co
12:00DSV '61 JO19-1 - Rood-Wit '58 JO19-1Co
12:45VVOP JO19-2 ZA - Robur et Velocitas JO19-2Co
15:00Unicum JO19-2 - Elspeet JO19-1Co
15:30Robur et Velocitas JO19-3 - Hoevelaken JO19-2Co

Zaterdag 23 oktober 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:00Victoria Boys JO19-2 - Rood-Wit '58 JO19-1Co1 - 2
12:30DVS'33 Ermelo JO19-2 - Robur et Velocitas JO19-2Co8 - 1
12:30VVOP JO19-2 ZA - Elspeet JO19-1Co3 - 2
12:30Lelystad '67 JO19-2 - Hoevelaken JO19-2Co-
15:00Unicum JO19-2 - DSV '61 JO19-1Co2 - 2
11:00AGOVV JO19-2 - Robur et Velocitas JO19-3Co5 - 1
Dinsdag 19 oktober 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:30SC Bemmel JO19-2 - ESA JO19-3Be6 - 0
18:15Langeveen JO19-1 - ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-1Be2 - 2(3 -
19:30't Peeske JO19-2 - SDZZ JO19-2Be1 - 2
Maandag 18 oktober 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:00SC Bemmel JO19-4 - Jonge Kracht JO19-2Be1 - 1(2 -
20:00Voorwaarts T JO19-2 - Gorssel JO19-1Be4 - 1
Zaterdag 16 oktober 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:30Victoria Boys JO19-2 - Elspeet JO19-1Be2 - 5
14:30DZC '68 JO19-5 - Kilder JO19-1Be0 - 4
12:00IJVV JO19-3 - WVF JO19-3Be2 - 12
12:15SDV Barneveld JO19-3 - Bennekom JO19-4Be1 - 3
12:00ESC JO19-2 - DSV '61 JO19-1Be3 - 0
12:30Oranje Nassau JO19-4 - Zenderen Vooruit JO19-1Be3 - 3(7 -
12:30v.v. Hellendoorn JO19-2 - Oranje Nassau JO19-3Be4 - 5
12:45Excelsior '31 JO19-2 - Rood Zwart JO19-2Be3 - 3(5 -
12:45Excelsior'31 JO19-3JM - Quick '20 JO19-6Be1 - 4
12:15ZAC JO19-3 - SVI JO19-3JMBe0 - 4
13:30FC Eibergen JO19-2 - Sp. Neede JO19-2Be2 - 1
14:30OSC JO19-4 - SC Bemmel JO19-3Be1 - 3
13:00Hierden JO19-3 - Robur et Velocitas JO19-2Be2 - 1
14:00Vorden JO19-2 - SP Eefde JO19-1Be4 - 6
14:30Rood-Wit '58 JO19-1 - Sparta Nijkerk JO19-4Be4 - 2
14:30Broekland JO19-1 - Marienheem JO19-1Be4 - 1
14:30Overasseltse Boys JO19-1 - Orion JO19-4Be5 - 1
14:30't Peeske JO19-1 - ST: vv Montferland JO19-1Be4 - 1
14:30BSC Unisson JO19-2 - Diepenheim JO19-1Be1 - 4
14:45Quick '20 JO19-3 - v.v. Twenthe JO19-2Be14 - 0
15:00ST: EriX/KSV JO19-1 - DZC '68 JO19-6Be2 - 2(2 -
15:00ST UHC/AAC Olympia JO19-1 - RODA '28 JO19-1Be1 - 4
15:00Rigtersbleek JO19-2 - Avanti W. JO19-2Be1 - 3
15:00SC Meddo JO19-1 - VIOS B. JO19-1Be3 - 7
15:00Bennekom JO19-3 - OVC '85 JO19-2Be1 - 2
15:00Avanti W. JO19-3 - Quick '20 JO19-5Be2 - 1
16:15Orion JO19-2 - Woezik JO19-2Be5 - 4
10:45RKSV Driel JO19-1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-3Be8 - 3
Vrijdag 15 oktober 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:30Quick '20 JO19-4 - Hengelo JO19-1Be3 - 1
Zaterdag 09 oktober 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:00Elspeet JO19-1 - DVS'33 Ermelo JO19-2Co3 - 2
12:00DSV '61 JO19-1 - VVOP JO19-2 ZACo1 - 2
13:00Hoevelaken JO19-2 - Victoria Boys JO19-2Co5 - 2
15:30Robur et Velocitas JO19-3 - Unicum JO19-2Co8 - 3
13:30Robur et Velocitas JO19-2 - Lelystad '67 JO19-2Co3 - 2
Dinsdag 05 oktober 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:30DVS'33 Ermelo JO19-2 - DSV '61 JO19-1Co4 - 1




Er zijn geen topscorers gevonden.


Begeleiding

Trainer: Robert van Asselt
Tel: 06-25518821
E-mail: robertvanasselt@gmail.com

Trainer/coach: Marius van Asselt
Tel: 06-30485629
E-mail:

FunctieNaamMobielE-mail
Trainer Robert van Asselt 06-25518821 robertvanasselt@gmail.com
Trainer/coach Marius van Asselt 06-30485629

Nieuws

  • Wuestman
  • Acc'nt
  • Koekman
  • ABC
  • KoetsierMedia
  • Kok Timmerbedrijf
  • HopInterieurs
  • ZeevatHypotheken
  • Uddelaer Sportbier
  • Axxent Groep
  • Drogisterij De Brink
  • De Zuyderzee
  • GVS Beveiliging & Communicatie
  • Cash Consult
  • Hardenberg garantiemakelaars
  • Pdr verhuur
  • VSS Meat
  • Bakkerij tstoepje
  • Jan de Ruiter schilderwerken
  • VanDenHoornOccasions
  • Ho Wah
  • HGS Elspeet
  • Optiekhuys Elspeet
  • Plus van der Horst
  • Bestisol
  • schildersbedrijf W. Huisman
  • Bakker Piet
  • Franken Elspeet
  • Haklander
  • Koks meubelhuis
  • Notariaat Pieltjes
  • Bidfood
  • Bloemenhuus
  • FysioHolland
  • HuisvestingNL
  • xr design
  • BalanceBV
  • intersport

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdhoofdsponsor

Image
Image

Volg ons!

if square facebook 317727
if square twitter 317723
© 2019 - VV ELSPEET- ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN

VV Elspeet

Sportpark:
'Op de Heide'

Uddelerweg 100
8075CJ Elspeet

Volg ons!

if square facebook 317727
if square twitter 317723

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdsponsor

Image
Image
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden

VV Elspeet

Sportpark: 'Op de Heide'
Uddelerweg 100 8075CJ Elspeet
Postadres: Postbus 15, 8075 ZG Elspeet
Telefoon: 0577-491588

Volg ons!

if square facebook 317727
if square twitter 317723

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdhoofdsponsor

Image
Image
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden
Sluiten
logo_axxentgroup-vierkant1.png
huisvestingnlvierkant.jpg
plusvanderhorstvierkant.png
balancevierkant.png
if_online_social_media_facebook_7343862.png
if_twitter_online_social_media_7343671.png
if_logo_social_media_location_10710161.png